O NÁS

Zoznámte sa s nami

Spoločnosť Polčin Transport s.r.o. vznikla v roku 2005 a v súčasnosti prevádzkuje okolo 60 moderných a ekologických mraziarenských kamiónových súprav, pričom takmer všetky spĺňajú najprísnejšiu emisnú normu Euro 6.

Naša spoločnosť aktuálne zamestnáva približne 90 zamestnancov prostredníctvom ktorých poskytuje služby v oblasti vnútroštátnej a medzinárodnej cestnej nákladnej dopravy vozidlami s izotermickými nadstavbami vybavenými chladiacimi a mraziacimi agregátmi. Každý deň tak našimi vozidlami prepravíme tisíce ton potravín do centrálnych skladov dodávateľov alebo priamo na predajne obchodných reťazcov našich partnerov.

Technický stav vozového parku pravidelne kontroluje a opravy vozidiel zabezpečuje náš vlastný truck servis, priamo v sídle našej spoločnosti.

S hrdosťou môžeme prehlásiť, že priemerný vek nášho vozového parku sa pohybuje na úrovni 3 rokov, vďaka čomu sme schopní našim zákazníkom vždy poskytnúť prvotriedne služby a načas zabezpečiť dodanie tovaru.
Našou prioritou je spokojnosť našich zamestnancov a obchodných partnerov. K dosiahnutiu tohto cieľa využívame v maximálnej miere osobný kontakt vedenia spoločnosti s našimi partnermi a zamestnancami.

14 rokov

úspešného pôsobenia v oblasti prepravy

38 000+

ročne vybavených nákladných prepráv

100+

spokojných zákazníkov